Sage Dijital Müşteri Yorumları

MÜKEMMEL
'da 16 değerlendirmeler
Taner Gündeş
Taner Gündeş
Henüz yüz yüze görüşemedik ama bir telefon kadar yakin işinin ehli kaliteli hizmet anlayışı ile hareket edip bizleri her daim yanlış bırakmayan firmamızın dijital sorumlusu güzel kardeşim. Yolun açık olsun başarıların daim olsun.
korkmazbey
korkmazbey
müthiş bi logo tasarım süresi geçirdik eline emeğine sağlık diyorum hiç tereddüt etmeyin.
MUSTAFA SİNAN KOCA
MUSTAFA SİNAN KOCA
Güzel ortaklıklar yaptık, işini bilen istenilene cevap veren bir firma.
Fth ALTAŞ
Fth ALTAŞ
Sage Dijitale oncelikle tesekkur ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.
Ümit Fettahoğlu
Ümit Fettahoğlu
Gerçekten işlerinde uzman hiçbir soruyu cevapsız bırakmayan 7/24 tüm sorunları gideren bir firma yaptıkları hizmetden çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle şüpheniz olmasın ????
Mehmet Ayan
Mehmet Ayan
İşlerini çok iyi yapıyorlar. İstediğimiz web siteden daha iyisini yaptılar. Tanıtım videosu ve fotoğraflarda çok başarılılar. Ne zaman bir sorumuz olsa hep yardım ediyorlar. Herkese tavsiye ederim.
MUSA COŞKUN
MUSA COŞKUN
İşini hakkıyla yapan, dürüst arkadaşlar. Her konuda destek verebilecek bir bilgi birikimine sahip. Verdikleri destek ve hizmetten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
ABDULLAH GÜRMAN
ABDULLAH GÜRMAN
Uzun yıllardır Sage digital çalışmaktayım çok ciddi projelerde kaliteli hizmeti Hızlı ve uygun fiyata çözüm ortaklığı yaptı çok memnunuz tavsiye ederim
Aykut Karaman
Aykut Karaman
Web tasarımın kalitelisi. Daha iyisi yok. Muazzam işçilik. Tebrik ediyorum.
Oğuzhan KILAVUZ
Oğuzhan KILAVUZ
İletişimi kuvvetli çalışma arkadaşlarıyla işlerini layığıyla yerine getiriyorlar. İsteklerinize en hızlı şekilde dönüş alabiliyorsunuz. Tüm yapmış olduğunuz çalışmalar için ellerinize sağlık. Tekrar birlikte çalışma dileğiyle.