Her proje farklıdır, ancak sizin açınızdan herhangi bir gecikme olmadığını varsayarsak, tipik bir web sitesinin tamamlanması 4 ila 8 Gün sürer. 
 
Sizden kısa bir tasarım anketi doldurmanızı isteyeceğiz ve ardından herhangi bir sorumuz olursa bunları sizinle tartışacağız. Ardından, bir tasarım konsepti oluşturabilmek için sektörünüz hakkında araştırma yapacağız. Bu, ana sayfanın bir görüntüsüdür ve daha sonra geri bildiriminizi isteyeceğiz. Siz %100 mutlu olana kadar bu tasarım üzerinde çalışmaya devam edeceğiz ve ardından onayladığınızda web sitesi oluşturulacak. Sınırsız revizyon sunduğumuz için, siz imzalayana kadar üzerinde çalışmaya devam edeceğimiz için %100 mutlu olacağınızı garanti edebileceğimizi lütfen unutmayın, ancak web sitesi imzalandıktan ve onu oluşturmaya başladığımızda, daha fazla tasarım değişikliği ücrete tabi olabilir. .
Web siteniz ve/veya logonuz için bir konsept tasarlamamız için aşağıdaki soruları tamamlamanızı rica ediyoruz. Lütfen, imza atmaktan %100 memnun olana kadar tasarımın sınırsız revizyonunu sunduğumuzu unutmayın.

1) Şirketiniz ne yapıyor ve web sitenizin amacı nedir?
2) Web sitesinde hangi sayfaları istersiniz? (örn. Ana Sayfa, Hakkında, Hizmetler, İletişim).
3) Beğendiğiniz web sitelerini listeleyin. Belki renk, stil veya düzen açısından. Lütfen web sitesinin aynı işletme türü olması gerekmediğini, sadece ihtiyaç duyduğunuz stili anlamaya çalıştığımızı unutmayın.
4) Şirketinizin / web sitenizin hedef kitlesi nedir?
5) Mevcut bir logonuz ve renk düzeniniz varsa lütfen bize bildirin. Değilse, önermek istediğiniz bir renk şeması veya logo fikri var mı?
6) Aynı alanda rekabet ettiğiniz firmalar var mı? Herhangi birini biliyorsanız, lütfen bunların adını veya web sitesi adresini belirtin.
7) Bu anketin kapsamadığını düşündüğünüz başka bir şey varsa, lütfen yorumlarınızı burada listeleyin.

smarlama bir web sitesi tasarım hizmeti sunuyoruz ve yeni ana sayfanızın tasarımı üzerinde, siz mutlu olana kadar sizinle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Lütfen, siz imzalayana kadar ana sayfa tasarımında sınırsız revizyonlar sunduğumuzu unutmayın, böylece istediğiniz gibi değiştirmek için her fırsatınız olur. Ana sayfa tasarımını imzaladıktan sonra, buradan canlı yayına geçene kadar olan süreç:

1) Kararlaştırılan tasarımı, kullanımı kolay CMS’mizde barındırılan tamamen duyarlı bir ana sayfa haline getiriyoruz ve bu, tasarımınızı onaylamanızdan itibaren genellikle yaklaşık bir hafta sürüyor.
2) Her bir iç sayfa için içeriği (metin ve resimler) oluşturup bize göndermediyseniz, bunun üzerinde çalışacak ve en kısa zamanda tedarik edeceksiniz; Tutarlı bir biçimde çok sayıda iç sayfası olan web siteleri için, bunu bize e-posta ile sağlamak yerine doğrudan CMS’ye nasıl yükleyeceğinizi göstermemiz genellikle en iyisidir.
3) Ana sayfamızı oluşturduktan ve iç sayfaların içerik yapısını da anladıktan sonra (yukarıdaki birinci ve ikinci adımlar), iç sayfaları oluşturmaya çalışacağız ve ilerlemeyi CMS içindeki önizleme bağlantısını kullanarak görebileceksiniz.
4) Tüm sayfalar oluşturulduktan sonra size bir uzaktan eğitim oturumu sunacağız, böylece sitenizi yayına girdikten sonra CMS’yi kullanarak nasıl koruyacağınızı anlamanız için; Panik yapmayın, canlı yayında biz de destek sunmaya hazırız.
5) Gereken tüm alan yapılandırma değişiklikleri üzerinde sizinle birlikte çalışacağız, ödenmemiş ödemeler için size bir fatura göndereceğiz ve yeni web siteniz yayına girecektir.

Daha sonra ne olacağından emin değilseniz veya başka sorularınız varsa lütfen herhangi bir aşamada ekibimizden herhangi birine ulaşın, çünkü her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Banka kartlarını, kredi kartlarını veya banka havalelerini kabul ediyoruz. Kaydolduğunuzda, siteniz yayına girdiğinde ödenmesi gereken bakiyeyle birlikte %50’sini peşin ödemeniz gerekecektir. Hosting ve Alan Adı ücreti sipariş verdiğiniz an da ödemeniz gerekir

Hayır. Güçlü bir web tasarımcıları ekibine sahip yaratıcı bir şirketiz. Her web sitesi, tam gereksinimlerinize göre ayrı ayrı tasarlanmıştır.

Evet. Yaptığımız her web sitesi Editör kullanılarak oluşturulmuştur. Canlı yayına geçtiğinde, temel değişiklikler konusunda rahat olmanız için size bir eğitim seansı vereceğiz. Bazen değişiklik daha kapsamlıysa veya yeni tasarım girdisi gerektiriyorsa, bunu sizin için yapmamızı isteyebilirsiniz ve bu, standart saatlik ücretimizin kapsamına girer.

Web sitelerinin formların bulunduğu yerlerde bir SSL sertifikasına sahip olması için hem tarayıcı geliştirme şirketleri hem de Google tarafından artan bir önem vardır. Basit bir ifadeyle bu, internet üzerinden gönderilen form verilerinin şifrelendiği ve üçüncü şahıslar tarafından okunmasının daha az olası olduğu anlamına gelir. Formları güvenli hale getirmenin interneti daha güvenli hale getirmeye yardımcı olduğunu ve web sitenizin Google’da daha iyi sıralanmasına yardımcı olabileceğini kabul ediyoruz ve bu nedenle web siteniz için bir SSL sertifikası düşünmenizi öneririz. Bir e-ticaret sitesiyseniz, web siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanızın şart olduğuna inanıyoruz.

Bu hiç sorun değil. Çeşitli farklı seçenekler vardır, bu yüzden sizin için en iyi konfigürasyonu tartışabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin. Lütfen hizmetimizin yalnızca barındırılan bir çözüm olarak sunulduğunu ve bu nedenle web sitenizin nihayetinde bizim tarafımızdan barındırılması gerekeceğini unutmayın.

Evet. Logo tasarım hizmeti sunuyoruz. Bu, siz %100 mutlu olana kadar tasarım üzerinde çalışmaya devam edeceğimiz web tasarım hizmetimize çok benzer. logo tasarım için ek hizmetimiz olan logonuz.com u ziyaret ederek ayrıca sipariş oluşturabilirsiniz

İçerik yönetim sistemimizi kullanarak web sitenizdeki içeriği güncelleyebileceksiniz. Bununla birlikte, daha ilgili bir şeye ihtiyacınız varsa veya zamanınız yoksa, bir ücret karşılığında gerekli güncellemeleri yapacağız. Neyin dahil olduğunu tam olarak anlamanız ve mümkün olduğunda, belki daha basit ve dolayısıyla sizin için daha uygun maliyetli alternatif çözümler önermeniz için her destek görevini sizinle önceden kabul edeceğiz.