Çalışan Web Siteler Tasarlıyoruz

Bir web sitesine sahip olmak dijital yolun sadece bir parçasıdır. Profesyonel olması gerekiyor. Çekici olması gerekiyor. Ama en önemlisi, çalışması gerekiyor . Profesyonel ekibimiz her büyüklükteki işletmeye web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Sage Dijital, yalnızca güzel tasarım sağlamaya değil, aynı zamanda müşterilerinize aradıkları bilgileri – kuruluşunuzun veya işinizin, sağladığınız hizmetlerin veya az önce aldığınız kitap hakkında çok önemli ilk izlenimler sunar

Strateji Odaklı Tasarım

Harika görünen, ancak daha fazla web sitesi ziyaretçisini müşteriye dönüştürmeye ve sizi başarıya hazırlamaya yardımcı olacak bir stratejiye sahip web siteleri oluşturuyoruz.

 
Read More

Wordpress Geliştirme

En son teknikleri, trendleri ve araçları kullanarak WordPress web siteleri oluşturuyoruz. İşimiz bittiğinde, içeriğinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

 
Read More

Duyarlı Web Siteleri

Müşterilerinizin büyük bir kısmı web sitenize telefonlarından erişiyor olacak. Web tasarımlarımız birçok cihaz türünde harika görünecek şekilde oluşturulmuştur.

 
 
Read More

Web Tasarım & Geliştirme Sürecimiz

Web tasarımı ve geliştirme söz konusu olduğunda, işlerin nasıl yapılacağını bilen bir şirketle çalışmak oldukça önemlidir. Sizinle istediğiniz hızda çalışmamıza izin veren ama aynı zamanda sürece katılmanız için size güç veren bir atmosfer yaratan sistematik bir sürecimiz var. Bu projede birlikte çalışıyoruz. Bu bir işbirliği, zorlama değil. Web sitenizi gerçeğe dönüştürmekle ilgili adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki web tasarım ve geliştirme sürecimizi okuyun.

 
Birinci Aşama: Keşif

Senin hakkında her şeyi bilmek istiyoruz! Katılım sürecimizin bir kısmı, bir keşif anketi doldurmayı, işletmeniz veya kuruluşunuz hakkında bir ton soru sormayı, sevdiğiniz siteler, sahip olduğunuz siteler ve daha fazlasını bize bildirmeyi içerir. Ardından, gönderdiğiniz her şey hakkında konuşabilmemiz için bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız.

İkinci Aşama: Tasarım

Eğlence burada başlıyor! Sage Dijital , keşif ve katılım sürecimiz sırasında sağladığınız bilgileri kullanarak size özel bir tasarım oluşturmak için çalışacaktır. İncelemeniz ve girdileriniz için ana sayfanın tam sayfa başlangıç ​​konseptiyle birlikte sağlanan renk, tipografi ve cihaz duyarlılığına ilişkin bir stil kılavuzu alacaksınız. Bu bir işbirliği, bu nedenle tüm süreç boyunca ne düşündüğünüzü duymak ve geri bildirimlerinizi ve katkılarınızı almak istiyoruz.

Üçüncü Aşama: Geliştirme

Tasarımınızı imzaladıktan sonra, inşa etme zamanı! Tamamlanan konseptinizi alıp çalışan bir web sitesine dönüştüreceğiz. Tamamlandığında, yeni sitenizi önizlemeniz ve test etmeniz için size özel bir URL sağlayacağız. Bu size onu tüm cihazlarınızda test etme, tüm bağlantıların ve düğmelerin çalışıp çalışmadığını kontrol etme ve resimleri ve içerik düzenini beğendiğinizden emin olma fırsatı verir.

Dördüncü Aşama: İçerik

Her sayfada içerik bulunana kadar bir web sitesi tamamlanmış sayılmaz. 1-3. aşamalarda içeriği 4. aşamaya hazır hale getirmek için çok çalıştığınızı umuyoruz. Müşterilerinizin web sitesine gelmesinin bir nedeni var, bu nedenle tüm sorularını yanıtladığınızdan emin olmak istiyorsunuz! İçerik her web sitesi için çok önemlidir. İçeriğinizi alıp harika görünmesi ve okunması kolay olması için her sayfaya yerleştireceğiz.

Beşinci Aşama: Lansman!

Yaşasın, lansman zamanı! Bu, test ettiğiniz, onayladığınız ve sitenizi dünyaya sunmaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Bu süreçteki tüm teknik işleri biz yapacağız - sunucunuza yüklenmesini sağlamak, canlı hale getirmek ve gerekli tüm hata ayıklama işlemlerini yapmak. (Google'ın da nerede olduğunu bildiğinden emin olacağız.)

Altıncı Aşama: Eğitim ve Destek

Web siteniz yayınlandı, ancak daha yeni başlıyoruz! Web sitenizi nasıl yöneteceğiniz konusunda size yol gösterebilmemiz ve tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için bir eğitim görüşmesi planlayacağız. Şu anda sizinle destek seçeneklerini de tartışacağız. Sitenizin gelişmesi için düzenli bakıma ihtiyacı olacaktır.

Bu, temel bir site tasarımı ve geliştirme sürecimizdir. Logo tasarımı, SEO veya metin yazarlığı gibi diğer hizmetlerimizden herhangi biri için oturum açtıysanız, bunlar ihtiyaçlarınıza göre farklı aşamalarda uygulanacaktır.

Başlamaya Hazırmısınız?

Endişelenmeyin! Tüm süreç boyunca size rehberlik edeceğiz, ihtiyaç duyduğunuz kadar elinizi tutacağız ve korkutucu görünebilecek tüm teknik konularda size yardımcı olacağız. Ağır işleri bize bırakan müşterilerle en iyi şekilde çalışırız.