Web tasarım şirketimiz yıllar içinde muazzam bir şekilde büyüdü. Ekibimizi büyütmenin mutluluğunu yaşadık. 

İstanbul merkezli bir web tasarım ajansı olan Sage Dijital dünyanın her yerinden müşterilerle çalışıyor. İşletmeler ve bireyler için profesyonel web siteleri tasarlayıp inşa etmenin yanı sıra SEO, dijital pazarlama ve daha fazlası aracılığıyla varlıklarını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

 

Hikayemiz

Merhaba ben Samet genç  uzmanlık alanım grafik tasarım ve animasyon olmasına rağmen 2009 yılında Flash Web siteleri ve Html Web siteleri tasarlayıp kendi çapımda küçük projeler oluşturuyordum. Uzmanlık alanım olan animasyon hizmetlerim içni bir website yaptırmak istemiştim fakat  anlaştığım şirket işi geciktirdi ve bir süre sonra da kendilerine ulaşamadım ve ödediğim ücret bu şekilde yandı. 

Daha sonra  web tasarım yapan bir arkadaşımdan rica ettim  bugun yarın şeklinde beni sürekli erteliyordu. durum böyle cereyan edince bende WordPress Eğitim videoları izlemeye başladım ve gün geçtikte kendimi geliştirdim.

Web tasarım alanında birçok uzman arkadaşım ve işinde başarılı olmuş sektörde yer edinmiş çeşitli firmalarla istişare yaparak gelişimimi sürdürdüm önce kendi işlerimle alakalı siteler kurdum daha sonra kendimce başarılı gördüğüm kişilere bu web sitelerimi sunarak onların görüşlerini aldım süreç böyle devam etti günler geçtikçe kendimi wordpres alanında epeyce geliştirdim ve şuan binden fazla kişi veya kuruma wordpress ile web tasarım yapmış bulunmaktayım. 

 

Web tasarım şirketimizin hedeflerinden biri, size yalnızca harika görünen ve daha da iyi çalışan, profesyonelce oluşturulmuş bir web sitesi sağlamak değil, aynı zamanda tüm çevrimiçi ihtiyaçlarınız için ortağınız olmaktır. Tam hizmet veren bir web tasarım şirketiyiz, yani tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınızı, tüm WordPress geliştirme ihtiyaçlarınızı, kartvizitinizi ve diğer baskı tasarımı ihtiyaçlarınızı ve ayrıca SEO ve dijital pazarlamayı tamamlayabiliriz . Bizim yapamayacağımız bir şeye ihtiyacınız varsa, yapabilecek birini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Sadece web sitenizi yapmak ve sizinle bir daha asla konuşmamak istemiyoruz. İşinizi büyütmenize yardımcı olacak bir ilişki geliştirmek istiyoruz.