Arama Motoru Öptimizasyonu Nedir?

SEO olarak da bilinen arama motoru optimizasyonu, müşterilerinizin şu anda çevrimiçi olan diğer tüm sitelerin labirentinde web sitenizi bulmalarına yardımcı olma sürecidir. Müşterilerinizin ne aradığını anlıyoruz ve doğal olarak hedef kitlenizin daha fazlasını sitenize çekmeye çalışıyoruz. SEO, müşterilerinizi işletmenize bağlamakla ilgilidir.

SEO Nasıl Çalışır

SEO hizmetleri söz konusu olduğunda, çok fazla çalışma gerektirir ve her adım süreç için önemlidir. İşte temel bilgiler:

Site Denetimi

Web sitenizin kapsamlı bir değerlendirmesiyle başlıyoruz.

Uygulama

SEO planı yapıyoruz ve uygulamaya koyuyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Ardından, insanların ne aradığını bulmak için zaman harcıyoruz.

İzleme

Sonuçları izliyor ve ayarlamalar yapıyoruz.

Açıkçası, bu dört adım, olayların aşırı derecede basitleştirilmiş bir versiyonudur. SEO söz konusu olduğunda, sizi doğru terimlerle sıralamak için çok çalışmak gerekir. Senin inşa etmen, kimsenin geleceği anlamına gelmez.

SEO mutlaka sitenize en fazla trafiği çekmekle ilgili değildir. Bu ziyaretçiler ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın almıyorsa, yüzlerce yeni ziyaretçinin ne faydası var?

Sitenize doğru trafiği almak istiyoruz.

Sitenize gelen kullanıcıların, onlara sunduklarınız konusunda heyecanlanmalarını istiyoruz. Web sitenizin dönüştürülmesini istiyoruz.

Web sitenize yeni, organik trafik çekerek müşteri tabanınızı nasıl artırabileceğimizi size gösterelim. Yalnızca Google tarafından onaylanmış, sonuç aldığı kanıtlanmış beyaz şapkalı teknikleri kullanıyoruz.

Sizin için neler yapabiliriz öğrenin

Bize işinizden, hedeflerinizden ve nasıl yardımcı olabileceğimizden bahsedin.

SEO Hizmetleri Hakkında SSS

Sorularım var? Cevaplarımız var.

SEO, özellikle siteniz yeniyse, bir kısa mesafe koşusu değil, bir maratondur. Pek çok şey, genel olarak sitenizin sağlığına ve içeriğine, sitenizin çevrimiçi rekabetine ve düzenli olarak yeni, kaliteli içerik üretme isteğinize bağlıdır. Bazen sonuçları ilk ayda görürüz ve bazen ilerlemeyi görmek için birkaç ay beklememiz gerekir.

Ne yazık ki, belirli anahtar kelimeler için belirli sonuçları garanti edemeyiz. Web siteniz ve işletmeniz için ideal olduğunu düşündüğümüz anahtar kelimeleri seçeceğiz ve içeriğinizin aramalarda çıkması için arama motorlarını etkilemeye çalışacağız. 1 numara olmak çok eğlenceli ama daha fazla trafik ve müşteri elde etmek için ilk olmak zorunda değilsiniz.

Evet, yalnızca Google onaylı ve önerilen taktikleri kullanıyoruz.

Google ve Bing’in sayfalarınızın ne hakkında olduğunu bilmesini sağlamak için web sitenizi optimize edebiliriz, ancak düzenli olarak yeni, kaliteli içerik eklemiyorsanız, siteniz muhtemelen sıralamalarda hızla yükselmeyecektir. Tutarlı bir şekilde yeni, kaliteli içerik eklemek, web sitenize yeni trafik çekmenin en hızlı yollarından biridir.

SEO hakkında çok şey yazıyoruz. En son SEO gönderilerimize göz atın.

E-ticaret ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret Nedir? E-ticaret, elektronik olarak yapılan ticaret anlamına gelir. İnternet üzerinden ürünlerin ve hizmetlerin satın alınması veya satılması işlemidir. E-Ticaretin Avantajları Nelerdir? E-ticaretin birçok avantajı vardır: Küresel Erişim: İnternet sayesinde dünya çapında müşterilere ulaşma imkanı.Düşük

admin
On Kasım 28, 2023
E-ticaret Trendlerini Takip Etme Yöntemleri

E-ticaret Trendlerini Takip Etme Yöntemleri

İlgili Platformlardan Haber AlınE-ticaret trendlerini takip etmek için sektörle ilgili haber siteleri, bloglar, e-ticaret platformlarının resmi blogları ve sektör liderlerinin paylaşımlarını takip etmek oldukça faydalı olabilir. Raporları İnceleyinPazar araştırma şirketlerinin e-ticaretle ilgili yayınladığı raporlar, sektördeki

admin
On Kasım 28, 2023
E-ticarette Büyüme ve Uzun Vadeli Stratejiler

E-ticarette Büyüme ve Uzun Vadeli Stratejiler

E-ticaret, teknolojinin gelişmesiyle birlikte giderek daha önemli hale gelen bir ticaret modeli haline geldi. Ancak, rekabetin artmasıyla birlikte başarılı olmak için uzun vadeli stratejilere odaklanmak önemli hale geldi. İşte e-ticaret işinizi büyütmek ve uzun vadeli

admin
On Kasım 28, 2023
E-ticaret Nasıl Yapılır?

E-ticaret Nasıl Yapılır?

Günümüzde, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte e-ticaret, birçok girişimcinin dikkatini çeken bir alan haline geldi. E-ticaret, ürün ve hizmetlerin çevrimiçi platformlar üzerinden satışını gerçekleştiren ve bu alanda başarılı olmak için belirli stratejiler gerektiren bir iş alanıdır. İşte

admin
On Kasım 28, 2023